Sklep w likwidacji ostatnie dostępne towaryZOBACZ WSZYSTKIE >

BAzA WIEDZY

WYDAWNICTWO i KSIĘGARNIA KATOLICKA

„Pan bowiem wybrał Syjon, tej siedziby zapragnął dla siebie: «To jest miejsce mego odpoczynku na wieki, tu będę mieszkał, bo tego pragnąłem dla siebie. Będę szczodrze błogosławił jego zasobom, jego ubogich nasycę chlebem. Jego kapłanów odzieję zbawieniem, a ci, którzy go prawdziwie miłują, będą się radować. Wzbudzę tam moc dla Dawida, zgotuję światło dla mego pomazańca! Odzieję wstydem jego nieprzyjaciół, a nad nim zabłyśnie jego korona»”.

Ps 132,13-18

Od lat pomagamy wam wzrastać w wierze dostarczając do waszych domów sprawdzone książki pełne Ducha Świętego, których lektura porusza ziarna wiary złożone w waszych sercach. Staramy się odsiewać ziarno od plew, dlatego nie kupisz u nas złej książki. Możesz mieć pewność, że wszystko, co u nas znajdziesz pomoże ci zbliżyć się do Boga. Sam doświadczyłem kiedyś tego dobra, które przyczyniło się do mojego nawrócenia i chcę się nim dzielić z wami.

Ponieważ gorliwość o coraz więcej dobrych treści pożera mnie do reszty, od października 2017 roku Syjon.pl to już nie tylko księgarnia, ale również wydawnictwo. Bogu niech będą dzięki za wszystko, co czyni w moim i waszym życiu. Niech każde słowo, które znajdziecie w naszych książkach zostawia piętno Ducha Świętego w waszych sercach i umysłach i niech was prowadzi najkrótszą drogą do Nieba.

W ofercie naszego wydawnictwa katolickiego i księgarnii internetowej znajdziesz nie tylko chrześcijańskie książki, ale także prezenty na sakramenty, prezenty dla księży, dewocjonaliza, krzyże, a także figurki świętych, czy klęczniki.
Zobacz u nas popularne produkty jak krzyżyk benedyktyński, krzyż drewniany, oraz katolickie książki religijne naszego wydawnictwa.
Zapraszamy!